|
Expected to ship within 10 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Kensington Wired Ambidextrous USB Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse 800 DPI - White
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse, SHELL RB
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit RF Wireless Mobile Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Lilac
| IN STOCK |
Logitech M720 Triathlon Wireless Optical Mouse 1000 DPI Black
| IN STOCK |
Logitech M90 USB Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Gold, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Gold
| IN STOCK |
Adesso iMouse X1 Wired Optical LED Gaming Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse E10 Wireless Optical Vertical Mouse
| IN STOCK |
Logitech M185 Optical Mouse - Black, Grey
| IN STOCK |
Logitech M310 Wireless Laser Mouse - Silver
| IN STOCK |
Adesso iMouse T30 Wireless Trackball Optical Mouse
| IN STOCK |
NGS Evo Karma, Wireless Rechargeable Ergonomic Multimode Mouse
| IN STOCK |
Logitech M310 Wireless Optical Mouse Peacock Blue
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 12000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 69 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 61 mm |