|
Expected to ship within 8 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Flex Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch Antimicrobial Waterproof USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Seal Flex USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K280e keyboard USB QWERTZ German Black Keyboard
| IN STOCK |
Logitech K780 Multi-device Wireless Bluetooth Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Logitech Wired iPad Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K860 Ergonomic RF Wireless Bluetooth Keyboard - Graphite
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Graphite |
| DESIGN STYLE | Universal |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| BATTERY | AAA |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 143.9 x 21.3 x 373.5 mm |
| WEIGHT | 558 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |