|
Expected to ship within 13 days of order Free shipping within Ireland! |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
32GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
480GB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Crash proof, Dust resistant, Waterproof |
| TRANSFER RATES | 260 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 256-bit AES-XTS, FIPS 140-3 |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| MATERIAL | Zinc |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 50 °C |
| DIMENSIONS | 20.1 mm |