NGS Evo Jot, Wireless Rechargeable USB-C Mouse with Multimode Connection
| IN STOCK |
Logitech M171 Wireless Optical Mouse
| IN STOCK |
NGS Moth Ice, Wired Ergonomic Silent Mouse with USB-C Adapter, Green
| IN STOCK |
NGS HIT-RB Wireless & Rechargeable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Evo Karma, Wireless Rechargeable Ergonomic Multimode Mouse
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech M235 Wireless Mouse Red
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse 800 DPI - White
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse Red
| IN STOCK |
NGS 2.4Ghz Wireless Optical Mouse 3 Buttons, NGS Haze
| IN STOCK |
Adesso iMouse E30 Wireless Optical Vertical Programmable Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S200 Wireless Bluetooth Optical Mini Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse G2 Wired USB Optical Ergonomic Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech M310 Wireless Optical Mouse Peacock Blue
| IN STOCK |
NGS INFINITY-RB Wireless and Rechargeable Multimode Mouse, Blue
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 19000 DPI |
| MAX DPI | 19000 DPI |
| COLOUR | White |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 67 g |
| WEIGHT | 67 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| RGB | Multi |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |