|
Expected to ship within 6 days of order Free shipping within Ireland! |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | SP6, sTRX5, sWRX9 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2500 RPM |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| NUMBER OF FANS | 2 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 95 mm |
| WEIGHT | 769 g |
| COLOR | Light brown |