|
Expected to ship within 7 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-1100HYC Cyan ink cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLRBWBP Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CLI-551M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge - Yellow
| IN STOCK |
HP 920XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Brother LC223Y Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302XL Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571C XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-223M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-123M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
| COLOR | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 12.4 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BLACK PAGE YIELD | 300 pages |
| COLOR PAGE YIELD | 315 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 5 - 45 °C |
| WEIGHT | 130 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 124 mm |