Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Purple
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous USB Type A Corded Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech B100 Optical Mouse White
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wired Optical Mid-sized Mouse
| IN STOCK |
NGS Easy Gamma, 2.4Ghz Wireless Optical Mouse with Nano Receiver, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
Logitech B110 Silent Wired Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60L Wireless USB Optical Nano Mouse - Blue
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
Targus USB Optical Wired Laptop Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
NGS HIT-RB Wireless & Rechargeable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Red
| IN STOCK |
Adesso iMouse E1 Wired Optical Vertical Mouse
| IN STOCK |
NGS EVOSPOOK Wireless Rechargable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - SmogMint-RB
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 800 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 81 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 3 |
| CABLE LENGTH | 1.5 m |
| FEATURES | Yes |
| DIMENSIONS | 69.5 mm |