|
Expected to ship within 6 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Kensington Ambidextrous USB A Optical 1600 DPI Wired Mouse
| IN STOCK |
Logitech M310 Ambidextrous RF Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Full-Size Right Handed Optical USB Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS HIT-RB Wireless & Rechargeable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Grey
| IN STOCK |
Kensington Wired Ambidextrous USB Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Compact size Black/Grey
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Blue
| IN STOCK |
Adesso iMouse S200 Wireless Bluetooth Optical Mini Mouse
| IN STOCK |
Logitech G203 LIGHTSYNC RGB Wired Gaming Mouse Black
| IN STOCK |
Kensington for Life Wireless Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse E1 Wired Optical Vertical Mouse
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse - Blue
| IN STOCK |
Logitech M190 Full Size Wireless Mouse - Blue
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60B Wireless USB Optical Nano Mouse - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 1200 DPI |
| COLOUR | Grey |
| WEIGHT | 90 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 3 |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Universal |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 62 mm |