|
Expected to ship within 12 days of order Free shipping within Ireland! |
StarTech Pole Mount Full Motion Desk Clamp Grommet Single Monitor Arm - Up To 34-Inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite DDR1327SDD Dual Desktop Monitor - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Sigg CE-MT1812-S2 Triple Monitor Desk Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMDUALWALL Articulating Wall Mount Dual Monitor Arm - Up to 24-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Work Wise Wall Mounted Workstation - Silver
| IN STOCK |
StarTech Monitor Wall Mount Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Kensington K52785WW SmartFit Monitor Stand - Up to 21-inch Screen- Black
| IN STOCK |
Siig CE-MT1B12-S2 Articulating Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Swivel Tilt Wall Monitor Arm - Supports 14 Inch to 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
Siig CE-MT1U12-S1 AC Articulated Dual Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech MONSTADJD Monitor Riser Stand with Drawer - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount - Supports 37 To 70 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech ARMBARQUAD Quad Articulating Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Startech Sit-to-Stand Monitor Workstation
| IN STOCK |
Arctic AEMNT00039A Z1 Single Clamp Monitor Arm - Up to 34"/38" Ultrawide
| IN STOCK |
| TYPE | Wall mount |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Silver |
| MAX MONITOR WEIGHT | 14 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 76.2 cm (30") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 360° |
| TILT | -15 - 90° |
| ACCESSORIES INCLUDED | Yes |
| MATERIALS | Aluminium |
| DIMENSIONS | 340 mm |
| WEIGHT | 3.38 kg |