|
Expected to ship within 10 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1800 RPM |
| AIR FLOW | 62 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 18.6 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 500 g |
| COLOR | White |