|
Expected to ship within 12 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate X - CPU IHS Heatsink Removal Tool for Skylake X and Kaby Lake X CPUs
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2000 RPM |
| AIR FLOW | 32.6 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 14.7 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Polycarbonate (PC), Thermoplastic polyester (PBT) |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 108 g |
| COLOR | Black, White |