|
Expected to ship within 9 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Canon CLI-551XL Original XL High Yield Ink Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon Ink CLI-551M Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 62XL Tri-Color Printer Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-520BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-512 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Photo Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 920XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP DesignJet 728 Ink Cartridge - Matte Black
| IN STOCK |
Epson 33 Black, Yellow, Cyan, Magenta, Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan, Magenta, Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 302XL |
| COLOR PAGE YIELD | 300 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 32 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 44.3 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 113 mm |