Brother LC-22UC Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 34 Ultra Ink Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Magenta Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CL-546XL Cyan, Magenta,Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 932XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-1100HYC Cyan ink cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 PB (Photo Blue) Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 12 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 62XL |
| BLACK PAGE YIELD | 600 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 32 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 50 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 113 mm |