Brother LC-1100HYC Cyan ink cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Green Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL High Yield Cyan Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 2-pack Black/Tri-color (Cyan, Magenta, Yellow) Original Ink Cartridges (X4D37AE)
| IN STOCK |
Epson T0711 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-57 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Brother LC-3219XLY Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Cyan, Magenta, Yellow |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| COLOR PAGE YIELD | 150 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 32 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -40 - 60 °C |
| WEIGHT | 37.2 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 113 mm |