Canon PGI-72 Grey, Photo Black, Photo Cyan, Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 33 Black, Yellow, Cyan, Magenta, Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 302 Multi-pack Ink Cartridge (Yellow, Cyan, Magenta)
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 62XL Tri-Color Printer Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC223Y Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-545XL High Yield Fine Ink Cartridge - Black
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 951XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon PG-512 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 934XL Ink C2P23AE Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 920XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
| COLOR | Photo black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 130 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | P2V67A |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| WEIGHT | 210 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 202 mm |