|
Expected to ship within 9 days of order Free shipping within Ireland! |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
256GB SanDisk Extreme Pro USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler Exodia M USB Type-A 3.2 Gen 1 Flash Drive Black Blue (Pack of 2x 64GB)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
16GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive 3 Pack - Blue, Green, Pink
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Drax USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-C |
| FEATURES | Waterproof |
| TRANSFER RATES | 250 MB/s |
| COLOUR | Black, Blue |
| SECURITY | 256-bit AES-XTS, FIPS 197 |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 50 °C |
| DIMENSIONS | 22.9 mm |