be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate X - CPU IHS Heatsink Removal Tool for Skylake X and Kaby Lake X CPUs
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Alpenföhn Ben Nevis 120MM Processor Cooler - White
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket AM4, Socket AM5 |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket AM4, Socket AM5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2000 RPM |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2000 RPM |
| AIR FLOW | 82.5 cfm |
| AIR FLOW | 82.5 cfm |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 14 cm |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 14 cm |
| NUMBER OF FANS | 3 fan(s) |
| NUMBER OF FANS | 3 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| TYPE | Air cooler |
| WEIGHT | 3.03 kg |
| WEIGHT | 3.03 kg |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |