6TB Western Digital Red 3.5" NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate Guardian BarraCuda 2.5-inch SATA III 6Gbps 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Western Digital Purple 3.5 Inch Serial ATA Internal Hard Drive
| IN STOCK |
14TB Western Digital Red Pro 3.5 Inch Serial ATA III NAS Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Seagate IronWolf 3.5 Inch Serial ATA III Internal Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Seagate Barracuda 3.5-inch SATA III 5400rpm 6GB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Seagate IronWolf NAS 3.5-inch 7200RPM SATA III 6Gbps 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Seagate IronWolf 3.5 Inch SATA 6Gb/s 7200RPM 256MB Cache NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
5TB Seagate Barracuda 2.5-inch 5400RPM SATA III 6Gbps 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Western Digital Red 3.5" NAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
1.2TB Western Digital Ultrastar 2.5 Inch 10000RPM 128MB Cache SAS Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Synology HAT5300-12T SATA 3.5-inch 7200rpm 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Synology HAS5300-12T SAS 3.5-inch 7200rpm 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
10TB Seagate Skyhawk 3.5 Inch SATA III 6GB/s 7200RPM 256MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
22TB Seagate 3.5 Inch Serial ATA 7200RPM 512MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 500 GB |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| INTERFACE TYPE | Serial ATA III |
| DEVICE TYPE | HDD |
| DATA TRANSFER RATES | 7200 RPM |
| DIMENSIONS | 69.8 mm |
| WEIGHT | 92 g |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 60 °C |