|
Expected to ship within 7 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Logitech G G903 Lightspeed Ambidextrous RF Wireless Optical Gaming Mouse
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Red
| IN STOCK |
NGS Wireless Multimode Rechargeable Wireless Mouse - Blur RB
| IN STOCK |
Corsair Harpoon RGB Wireless USB Optical Gaming Mouse
| IN STOCK |
NGS Evo Jot, Wireless Rechargeable USB-C Mouse with Multimode Connection
| IN STOCK |
NGS Gaming Mouse with 8 Programmable Buttons, 7 Colours LED
| IN STOCK |
Adesso iMouse W3 Wired USB Optical Waterproof Antimicrobial Mouse
| IN STOCK |
NGS Easy Gamma, 2.4Ghz Wireless Optical Mouse with Nano Receiver, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
NGS Sin - Optical Mouse with Retractable USB Cable and Scroll-wheel, 1000 DPI - Black
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous USB Type A Corded Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech M185 Optical Mouse - Black, Grey
| IN STOCK |
Logitech B170 Mouse
| IN STOCK |
Logitech M720 Triathlon Wireless Bluetooth Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
Logitech G G305 Lightspeed Wireless Gaming Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 20000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 105 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 8 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 126.7 mm |