NGS Flameblue, Desktop USB Wired Optical Mouse, Blue
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB Type-A 1000 DPI Mouse
| IN STOCK |
Logitech M310 Ambidextrous RF Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Flamered, USB Wired Optical Mouse, Red
| IN STOCK |
NGS Moth, Wired Ergonomic and Silent Mouse with Adjustable DPI and USB Type-C Adapter, Gray
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB A Optical 1600 DPI Wired Mouse
| IN STOCK |
Logitech M235 Wireless Mouse Red
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse - Blue
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Black, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse E10 Wireless Optical Vertical Mouse
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS EvoPeep Wireless & Rechargeable Multimode Laser Mouse, USB-C, Adjustable DPI
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit RF Wireless Mobile Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech B170 Mouse
| IN STOCK |
Logitech M317 RF Wireless Optical Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 18000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 101 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2.1 m |
| DIMENSIONS | 70 mm |