G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
ViewSonic TD1655 15.6" Touchscreen 1920 x 1080 Full HD Computer Monitor
| IN STOCK |
Asus 32" ProArt HDR Professional 4K HDR Monitor (PA32UCX-PK) Computer Monitor
| IN STOCK |
Samsung Odyssey G7 32 Inch 3840 x 2160 4K Ultra HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 61.2 cm (24.1") |
| SCREEN SIZE | 61.2 cm (24.1") |
| SCREEN SIZE | 61.2 cm (24.1") |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 pixels |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 pixels |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 pixels |
| DISPLAY TYPE | TN |
| DISPLAY TYPE | TN |
| DISPLAY TYPE | TN |
| REFRESH RATE | 540 Hz |
| REFRESH RATE | 540 Hz |
| REFRESH RATE | 540 Hz |
| VIEWING ANGLE | 170° |
| VIEWING ANGLE | 170° |
| VIEWING ANGLE | 170° |
| DISPLAY COLORS | 16.7 million colours |
| DISPLAY COLORS | 16.7 million colours |
| DISPLAY COLORS | 16.7 million colours |
| BRIGHTNESS | 400 cd/m² |
| BRIGHTNESS | 400 cd/m² |
| BRIGHTNESS | 400 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Flat |
| CONTRAST RATIO | Flat |
| CONTRAST RATIO | Flat |
| RESPONSE TIME | 0.2 ms |
| RESPONSE TIME | 0.2 ms |
| RESPONSE TIME | 0.2 ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| INPUT CONNECTORS | 2 |
| INPUT CONNECTORS | 2 |
| INPUT CONNECTORS | 2 |
| BUILT-IN SPEAKERS | No |
| BUILT-IN SPEAKERS | No |
| BUILT-IN SPEAKERS | No |
| AC INPUT VOLTAGE | 100 - 240 V |
| AC INPUT VOLTAGE | 100 - 240 V |
| AC INPUT VOLTAGE | 100 - 240 V |
| AC INPUT FREQUENCY | 50/60 Hz |
| AC INPUT FREQUENCY | 50/60 Hz |
| AC INPUT FREQUENCY | 50/60 Hz |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 557 mm |
| DIMENSIONS | 557 mm |
| DIMENSIONS | 557 mm |
| BACKLIGHT TYPE | LCD |
| BACKLIGHT TYPE | LCD |
| BACKLIGHT TYPE | LCD |
| WALL MOUNTABLE | Yes |
| WALL MOUNTABLE | Yes |
| WALL MOUNTABLE | Yes |