|
Expected to ship within 7 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Kensington SlimBlade Ambidextrous Trackball Wired USB Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
Logitech M330 Silent Plus Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Musk, Desktop Wired Mouse with 1200DPI Laser Sensor
| IN STOCK |
Logitech M190 Full-Size Wireless Mouse - Grey
| IN STOCK |
Adesso iMouse M300W Wireless Bluetooth Optical Mouse - White
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid-Sized Right Handed Optical Wireless USB Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Red
| IN STOCK |
Kensington for Life Wireless Mouse
| IN STOCK |
Logitech Mouse M190 Wireless Mouse - Charcoal Black
| IN STOCK |
Logitech M170 Wireless USB Mouse - Grey
| IN STOCK |
Adesso iMouse V10 Wireless Optical Vertical Mini Mouse
| IN STOCK |
Logitech G Pro X Superlight Wireless Gaming Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60B Wireless USB Optical Nano Mouse - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | IR LED |
| MAX DPI | 1600 DPI |
| COLOUR | Grey |
| WEIGHT | 118 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 3 |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Universal |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 62 mm |