Canon CLI-581 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 933XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-125XLRBWBP Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 33 Black, Yellow, Cyan, Magenta, Photo Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Epson 34 Ultra Ink Cartridge - Magenta
| IN STOCK |
HP 57 Tri-color Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 933XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Brother LC-1100HYC Cyan ink cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 56 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 920XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 5 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BLACK PAGE YIELD | 220 pages |
| PRINT TECHNOLOGY | Inkjet printing |
| INK DROP SIZE | 14.2 pl |
| PRINT HEAD NOZZLES | 416 |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 32 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| WEIGHT | 30 g |