|
Expected to ship within 7 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Canon CLI-57 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301 Ink Cartridge (Cyan, Magenta, Yellow)
| IN STOCK |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PG-40 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 935XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
Canon CLI-571C XL Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
Epson T0715 Black, Yellow, Cyan, Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Photo Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 XL Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| BLACK PAGE YIELD | 1250 pages |
| BLACK PAGE YIELD | 1250 pages |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| WEIGHT | 40 g |
| WEIGHT | 40 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 114.8 mm |
| PACKAGE DIMENSIONS | 114.8 mm |