|
Expected to ship within 10 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermaltake Gravity i2 92mm CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket AM4, Socket AM5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 5000 RPM |
| AIR FLOW | 27.9 cfm |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 6 cm |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 71 mm |
| WEIGHT | 295 g |
| COLOR | Black |