Logitech Wireless Keyboard K270 - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Thin Profile USB QWERTY Desktop Keyboard and Mouse Combo - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
Logitech K860 Ergonomic RF Wireless Bluetooth Keyboard - Graphite
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTZ Black Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 425 USB QWERTY Black Industrial Keyboard - US English
| IN STOCK |
Logitech MX Palm Rest Keyboard - Gray
| IN STOCK |
Logitech G ProX Lightspeed RF Wireless Gaming Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired USB Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Graphite |
| COLOR | Graphite |
| DESIGN STYLE | Office |
| DESIGN STYLE | Office |
| PALM REST | Yes |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | Yes |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Scissor key switch |
| KEY SWITCH TYPE | Scissor key switch |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 430.2 x 131.63 x 20.5 mm |
| DIMENSIONS | 430.2 x 131.63 x 20.5 mm |
| WEIGHT | 810 g |
| WEIGHT | 810 g |
| MATERIAL | Aluminium |
| MATERIAL | Aluminium |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |
| WIRELESS RANGE | 10 m |