NGS Gaming Mouse with 8 Programmable Buttons, 7 Colours LED
| IN STOCK |
Logitech G203 Lightsync Gaming Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse W4 Wired Optical Waterproof Anti-microbial Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60R Wireless USB Optical Nano Mouse - Red
| IN STOCK |
NGS HIT-RB Wireless & Rechargeable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
Logitech Mouse M190 Wireless Mouse - Charcoal Black
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, White
| IN STOCK |
Kensington Wired Ambidextrous USB Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Right Hand USB Type C RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
Verbatim Silent Right Hand RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid-Size Right Hand Optical Wireless Mouse - Emerald Green
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, Black
| IN STOCK |
Logitech M170 Wireless USB Mouse - Grey
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Ice, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Green
| IN STOCK |
Verbatim Ambidexterious Optical RF Wireless Computer Mouse - Matte Blue
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | Bluetooth + USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 26000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 110 g |
| SCROLLING CAPABILITY | Ring |
| BUTTONS | 8 |
| RGB | Blue, Green, Red |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 77 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |