64GB Corsair Vengeance Platinum RGB DDR5 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Fury Beast DDR5 5200MHz CL40 Single Memory Module Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL40 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Team Group DDR5 7200MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6600MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast DDR5 5600MHz CL40 Single Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston 5600MHz CL36 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
16GB Crucial DDR5 4800MHz PC5-38400 CL40 Single Memory Module
| IN STOCK |
48GB Corsair Vengeance DDR5 RGB 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 24GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL36 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Dominator DDR5 5600MHz CL40 Dual Memory Kit (2x32GB) - White
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 7000MHz CL34 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
64GB Corsair Dominator DDR5 5200MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 32GB) - White
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 32GB) - White
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| SPEED | 6000 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Octuple Channel Kit |
| CAS LATENCY | 30 |
| VOLTAGE | 1.1,1.4 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| MEMORY LAYOUT | 8 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |