|
Expected to ship within 6 days of order Free shipping within Ireland! |
StarTech Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security TV Wall Mount - Supports 45 Inch To 70 Inch Flat Screens
| IN STOCK |
StarTech Pole Mount Full Motion Desk Clamp Grommet Single Monitor Arm - Up To 34-Inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Monitor Stand - Up To 27 Inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Work Wise Wall Mounted Workstation - Silver
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Wall Mount Monitor - Supports 32 Inch To 55 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech ARMDUALWALL Articulating Wall Mount Dual Monitor Arm - Up to 24-inch Screen
| IN STOCK |
Kensington Monitor Stand Plus with SmartFit System - Up to 21-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Dual Monitor Desktop Stand - Up to 24-inch per Monitor
| IN STOCK |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
Startech Sit-to-Stand Monitor Workstation
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Wall Monitor Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Targus PA235U Universal Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
Allsop Monitor Mount Stand - Grey
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Up to 24-inch Monitors
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Grommet |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 18 kg |
| MAX MONITOR WEIGHT | 18 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 124.5 cm (49") |
| MAX MONITOR SIZE | 124.5 cm (49") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| ROTATION | 180° |
| TILT | -90 - 90° |
| TILT | -90 - 90° |
| MATERIALS | Aluminium |
| MATERIALS | Aluminium |
| DIMENSIONS | 135 mm |
| DIMENSIONS | 135 mm |