|
Expected to ship within 10 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Pink
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse Grey
| IN STOCK |
Logitech B170 Mouse
| IN STOCK |
Logitech G G502 Lightspeed Right-hand RF Wireless Optical Gaming Mouse
| IN STOCK |
Adesso HC-3003US Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
Logitech B330 Silent Plus Wireless Optical Mouse
| IN STOCK |
Adesso HC-3003PS Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
Targus USB Optical Wired Laptop Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
Logitech M171 Wireless Optical Mouse
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wired Optical Mid-sized Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S8R Wired Retractable Optical Mini Mouse - Red
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Compact size Black/Grey
| IN STOCK |
Logitech Mouse M190 Wireless Mouse - Charcoal Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse E90 Wireless USB Optical Vertical Left-Handed Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse M20B Wireless RF Optical Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 16000 DPI |
| COLOUR | Translucent |
| WEIGHT | 82 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |