ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K270 Wireless Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Logitech MX Keys S Keyboard - Pale Grey
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Washable Medical Grade USB Keyboard - White
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Washable Keyboard USB K64407US Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Flex Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Adesso Antimicrobial USB QWERTY Waterproof Touchpad Keyboard - White
| IN STOCK |
Seal Shield Medical Grade Keyboard - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | UK English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 115 |
| PALM REST | No |
| KEY SWITCH TYPE | Cherry SX |
| CABLE LENGTH | 10 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| DIMENSIONS | 462.2 x 165.8 x 34.1 mm |
| WEIGHT | 925 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |