Philips 43BDL4650D Digital signage flat panel 109.2 cm (43") LCD Wi-Fi 500 cd/m² 4K Ultra HD Black Built-in processor Android 11 24/7 by Philips
Philips 43BDL4650D Digital signage flat panel 109.2 cm (43
OUT OF STOCK  (0 local - 0 remote)
Receive Stock Notice:
Key Features
  • Indoor Digital signage flat panel Black
  • 109.2 cm (43") 3840 x 2160 pixels LCD 500 cd/m²
  • 60 Hz 8 ms
  • Ethernet LAN Wi-Fi
  • Built-in speaker(s) 20 W
See full specifications
See product description
Details
Smart and modular for an even longer lifetime
Save and play content with internal memory
4G/LTE optional module for reliable connection
ADS wide-view panel display
FailOver. Ensure your display never goes blank
Modularity - longer product lifetime
Android SoC processor. Native and web apps
Connect and control your content via the cloud
Catch the Wave for revolutionary results
Specifications
SCREEN SIZE 109.2 cm (43")
RESOLUTION 3840 x 2160 pixels
DISPLAY TYPE ADS
REFRESH RATE 60 Hz