Samsung Odyssey S32CG552EU computer monitor 81.3 cm (32") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black by Samsung
Samsung Odyssey S32CG552EU computer monitor 81.3 cm (32
22 IN STOCK  (0 local - 22 remote)
Key Features
  • Gaming 81.3 cm (32") LED VA
  • Quad HD 2560 x 1440 pixels 16:9
  • 165 Hz 1 ms 300 cd/m² 2500:1
  • AMD FreeSync Flicker-free technology
  • G 33 kWh 33.2 W
Details
Gaming 81.3 cm (32") LED VA
165 Hz 1 ms 300 cd/m² 2500:1
G 33 kWh 33.2 W
Specifications
SCREEN SIZE 81.3 cm (32")
RESOLUTION 2560 x 1440 pixels
DISPLAY TYPE VA
REFRESH RATE 165 Hz
VIEWING ANGLE 178°
DISPLAY COLORS 16.7 million colours
BRIGHTNESS 300 cd/m²
ASPECT RATIO 16:9
INPUT CONNECTORS No
BUILT-IN SPEAKERS No
AC INPUT VOLTAGE 100 - 240 V
COLOR Black
DIMENSIONS 710.1 mm