Seal Shield Seal Flex USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Italian Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Adesso PS2 Multimedia Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MK540 Advanced Wireless and Mouse Combo Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - Spanish Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K380 Pebble Keys Keyboard - Rose
| IN STOCK |
Logitech K280e keyboard USB QWERTZ German Black Keyboard
| IN STOCK |
Adesso USB 3 Color Illuminated Compact Multimedia SlimTouch Keyboard - US English
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso Keyboard USB QWERTY Desktop Multimedia Keyboard - US English
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | UK International |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 108 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| CABLE LENGTH | 1.5 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 430 x 127 x 24 mm |
| WEIGHT | 480 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |