Kensington Pro Fit Washable Keyboard USB K64407US Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso 3 Color Illuminated USB SlimTouch 110 Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired USB Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 GX Brown Switch Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Logitech K280e keyboard USB QWERTZ German Black Keyboard
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K380 Pebble Keys Keyboard - Rose
| IN STOCK |
Logitech MK540 Advanced Wireless and Mouse Combo Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US English |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| PALM REST | Yes |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | Yes |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Opto-mechanical key switch |
| KEY SWITCH TYPE | Opto-mechanical key switch |
| DIMENSIONS | 445 x 90 x 30.5 mm |
| DIMENSIONS | 445 x 90 x 30.5 mm |
| WEIGHT | 1.79 kg |
| WEIGHT | 1.79 kg |
| MATERIAL | Aluminium, Leatherette |
| MATERIAL | Aluminium, Leatherette |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |