|
Expected to ship within 6 days of order Free shipping within Ireland! |
NGS Artica Patrol Wireless BT Stereo Headphones - White
| IN STOCK |
| IN STOCK |
NGS Artica Patrol Wireless BT Stereo Headphones - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
NGS MSX-10 PRO, Wired Stereo Headset with Microphone
| IN STOCK |
NGS Artica Hush True Wireless BT Earphones, Black
| IN STOCK |
Marvel Iron Man Foldable Headphones
| IN STOCK |
NGS Cross Step, In-Ear USB-C Wired Headphones with Microphone and Control Buttons, Black
| IN STOCK |
NGS Artica Move True Wireless BT Stereo Earphones, Black
| IN STOCK |
Jabra Evolve2 65 USB Type A Mono MS Charge Stand with Professional Headset
| IN STOCK |
NGS Artica Chill, Wireless BT Headphones, Black
| IN STOCK |
Logitech H540 Wired USB Computer Headset
| IN STOCK |
NGS Cross Flip, In-Ear Wired Headphones with 3.5mm Jack, Microphone and Control Buttons, Black
| IN STOCK |
NGS Artica Lust Wireless BT Headphones - White
| IN STOCK |
NGS Artica Jogger IPX7 Wireless BT Sport Earphones, Interchangeable Colours
| IN STOCK |
| COLOUR | Black |
| COLOUR | Black |
| RESPONSE BANDWIDTH | 30 m |
| RESPONSE BANDWIDTH | 30 m |
| SENSITIVITY | -38 dB |
| SENSITIVITY | -38 dB |
| CONNECTIVITY TECHNOLOGY | Wired & Wireless |
| CONNECTIVITY TECHNOLOGY | Wired & Wireless |
| SOUND OUTPUT MODE | Binaural |
| SOUND OUTPUT MODE | Binaural |
| CONNECTOR TYPE | Yes |
| CONNECTOR TYPE | Yes |
| TYPE | Office/Call center |
| TYPE | Office/Call center |
| WEARING STYLE | Head-band |
| WEARING STYLE | Head-band |