Tripp Lite 7FT RJ45 Male Cat6 Gigabit Snagless Molded Patch Cable - Purple
| IN STOCK |
C2G Cat6 Snagless Unshielded 150ft Networking Patch Cable - Blue
| IN STOCK |
Tripp Lite 7FT RJ45 Male Cat5e 350MHz Snagless Molded Patch Cable - Grey
| IN STOCK |
10FT Belkin RJ45 Male To RJ45 Male CAT6 Molded Snagless Ethernet Patch Cable - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite 20FT RJ45 Male Cat6 Gigabit Snagless Molded Patch Cable - Orange
| IN STOCK |
75FT Belkin RJ45 Male To RJ45 Male CAT6 Snagless Network Patch Cable - Gray
| IN STOCK |
StarTech.com Shielded (SFTP) Cat6 RJ45 Patch Cable 0.5m – Black
| IN STOCK |
C2G Unshielded Snagless Cat6a Ethernet Network Patch Cable - Black - 5ft
| IN STOCK |
C2G Cat5E 350MHz Snagless Patch Network Cable Blue 0.9m (3ft)
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT RJ45 Male Cat6 Gigabit Snagless Molded Patch Cable - Gray
| IN STOCK |
C2G Shielded Snagless Cat6 Ethernet Network Cable - Purple - 10ft
| IN STOCK |
C2G Unshielded Snagless Cat6 Slim Ethernet Network Cable - Yellow - 10ft
| IN STOCK |
C2G Unshielded Snagless Cat6 Ethernet Network Cable - Green - 10ft
| IN STOCK |
Tripp Lite 15FT Cat6 Gigabit RJ45 Male Snagless Molded UTP Patch Cable - Black
| IN STOCK |
16FT Tripp Lite Duplex LC Singlemode To SC Singlemode 8.3/125 Fiber Optic Patch Cable - Yellow
| IN STOCK |
| TYPE | Cat5e |
| TYPE | Cat5e |
| LENGTH | 2 m |
| LENGTH | 2 m |
| LEFT CONNECTOR | RJ-45 |
| LEFT CONNECTOR | RJ-45 |
| RIGHT CONNECTOR | RJ-45 |
| RIGHT CONNECTOR | RJ-45 |
| CABLE SHIELDING | U/UTP (UTP) |
| CABLE SHIELDING | U/UTP (UTP) |
| MATERIAL | Polyvinyl chloride (PVC) |
| MATERIAL | Polyvinyl chloride (PVC) |
| SNAGLESS | Yes |
| SNAGLESS | Yes |
| WEIGHT | 76 g |
| WEIGHT | 76 g |