|
Expected to ship within 11 days of order Free shipping within Ireland! |
Tripp Lite Single-Display Desktop Monitor Stand - For 13 Inch to 27 Inch Flat-Screen Displays
| IN STOCK |
Kensington Monitor Stand Plus with SmartFit System - Up to 21-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Quad Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inches Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech Flat Screen TV Wall Mount - Up to 70-Inch
| IN STOCK |
Arctic AEMNT00039A Z1 Single Clamp Monitor Arm - Up to 34"/38" Ultrawide
| IN STOCK |
StarTeck ARMBARDUOG Desk Clamp Dual Monitor Arm - Up to 27-inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Universal Glass Monitor Riser - Tempered Glass, Brushed Aluminum
| IN STOCK |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
Kensington K52797WW SmartFit Extra Wide Monitor Stand - Up to 27-inches Screen
| IN STOCK |
Targus PA235U Universal Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
StarTech Pole Mount Full Motion Desk Clamp Grommet Single Monitor Arm - Up To 34-Inch Screen
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Jr. Monitor Stand - Pearl Black
| IN STOCK |
Siig CE-MT2U12-S1 Aluminum Mechanical Spring Slim Monitor Arm _ Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMDUALWALL Articulating Wall Mount Dual Monitor Arm - Up to 24-inch Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Freestanding |
| TYPE | Freestanding |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| COLOR | Black, Silver |
| COLOR | Black, Silver |
| MAX MONITOR WEIGHT | 16 kg |
| MAX MONITOR WEIGHT | 16 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 360° |
| ROTATION | 360° |
| TILT | -15 - 15° |
| TILT | -15 - 15° |
| ACCESSORIES INCLUDED | Yes |
| ACCESSORIES INCLUDED | Yes |
| MATERIALS | Aluminium, Plastic |
| MATERIALS | Aluminium, Plastic |
| DIMENSIONS | 290 mm |
| DIMENSIONS | 290 mm |
| WEIGHT | 4.7 kg |
| WEIGHT | 4.7 kg |