C2G Unshielded Snagless Cat6 Ethernet Network Patch Cable - Black - 20ft
| IN STOCK |
C2G Unshielded Snagless Cat5e Ethernet Network Patch Cable - Green - 25ft
| IN STOCK |
C2G Unshielded Snagless Cat6 Ethernet Network Cable - Purple - 3ft
| IN STOCK |
C2G Cat6 10 ft Snagless Network Patch Ethernet Cable - Blue
| IN STOCK |
Tripp Lite 30FT RJ45 Male to RJ45 Male Cat6a 10G-Certified Snagless Shielded STP Network Patch Cable - Blue
| IN STOCK |
Tripp Lite 14FT RJ45 Male Cat6 Gigabit Snagless Molded Patch Cable - White
| IN STOCK |
C2G Cat5E 350MHz Snagless Patch Cable Black 2.1 Meter (7 FT) Networking Cable Black
| IN STOCK |
25FT C2G RJ-45 Male to RJ-45 Male Cat6 550MHz Snagless Network Cable - Purple
| IN STOCK |
C2G 04087 Cat6 Unshielded (UTP) 3ft Network Patch Cable - Blue
| IN STOCK |
C2G Unshielded Non-Booted Cat6 Ethernet Network Cable - Blue - 10ft
| IN STOCK |
5FT C2G Cat6 RJ-45 Male To RJ-45 Male Molded Snagless Shielded Ethernet Patch Cable - Gray
| IN STOCK |
StarTech.com 10 Gigabit Shielded (SFTP) Cat6a RJ45 Patch Cable 3m – Black
| IN STOCK |
C2G 27130 Cat6 550MHz Snagless 1ft Patch Networking Cable - Grey
| IN STOCK |
5FT C2G RJ-45 Male To RJ-45 Male Cat6 Snagless Unshielded Slim Ethernet Network Patch Cable - Purple
| IN STOCK |
7FT C2G RJ-45 Male To RJ-45 Male Cat6 Snagless Shielded Ethernet Patch Cable - Black
| IN STOCK |
| TYPE | Cat6 |
| TYPE | Cat6 |
| LENGTH | 0.5 m |
| LENGTH | 0.5 m |
| LEFT CONNECTOR | RJ-45 |
| LEFT CONNECTOR | RJ-45 |
| RIGHT CONNECTOR | RJ-45 |
| RIGHT CONNECTOR | RJ-45 |
| CABLE SHIELDING | U/UTP (UTP) |
| CABLE SHIELDING | U/UTP (UTP) |
| MATERIAL | Polyvinyl chloride (PVC) |
| MATERIAL | Polyvinyl chloride (PVC) |
| SNAGLESS | Yes |
| SNAGLESS | Yes |
| WEIGHT | 26 g |
| WEIGHT | 26 g |