C2G Unshielded Snagless Cat6 Ethernet Network Cable - Green - 5ft
| IN STOCK |
15FT Belkin Slim RJ45 Male To RJ45 Male CAT 6 Molded Snagless Patch Cable - Red
| IN STOCK |
Tripp Lite 15FT RJ45 Male Cat6 Gigabit Snagless Molded Patch Cable - Red
| IN STOCK |
6IN C2G RJ-45 Male To RJ-45 Male Cat5e Snagless Unshielded Network Patch Cable - Green
| IN STOCK |
C2G Shielded Snagless Cat6 Ethernet Network Cable - Purple - 2ft
| IN STOCK |
Tripp Lite 25FT RJ45 Male Cat6 Gigabit Snagless Molded Patch Cable - Yellow
| IN STOCK |
Tripp Lite 7FT RJ45 Male Cat5e 350MHz Snagless Molded Patch Cable - Grey
| IN STOCK |
C2G Cat5E 10ft Snagless Unshielded Network Patch Cable - Grey
| IN STOCK |
Lindy U/UTP Cat6 RJ45 Patch Cable 2m – Yellow
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT RJ45 Male RJ45 Male Snagless Cat6 UTP Patch Cable - Blue
| IN STOCK |
Tripp Lite 33FT Duplex Multimode Fiber Optic Patch Cable - Orange
| IN STOCK |
StarTech.com 10 Gigabit Shielded (SFTP) Cat6a RJ45 Patch Cable 3m – Black
| IN STOCK |
1FT Belkin CAT5e RJ-45 Male To RJ-45 Male Network Patch Cable - White
| IN STOCK |
C2G Shielded Snagless Cat6 Ethernet Network Patch Cable - Yellow - 1ft
| IN STOCK |
C2G Shielded Snagless Cat5e Ethernet Network Cable - Blue - 25ft
| IN STOCK |
| TYPE | Cat6 |
| TYPE | Cat6 |
| LENGTH | 1.5 m |
| LENGTH | 1.5 m |
| LEFT CONNECTOR | RJ-45 |
| LEFT CONNECTOR | RJ-45 |
| RIGHT CONNECTOR | RJ-45 |
| RIGHT CONNECTOR | RJ-45 |
| CABLE SHIELDING | U/UTP (UTP) |
| CABLE SHIELDING | U/UTP (UTP) |
| MATERIAL | Polyvinyl chloride (PVC) |
| MATERIAL | Polyvinyl chloride (PVC) |
| SNAGLESS | Yes |
| SNAGLESS | Yes |
| WEIGHT | 70 g |
| WEIGHT | 70 g |