|
Expected to ship within 12 days of order Free shipping within Ireland! |
Kensington Ambidextrous Orbit Scroll Wheel USB Trackball Mouse
| IN STOCK |
NGS Wireless Multimode Rechargeable Wireless Mouse - Blur RB
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB A Optical 1600 DPI Wired Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse G25 Wireless Laser Mouse
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Black
| IN STOCK |
Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic Wireless Bluetooth Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Evo Jot, Wireless Rechargeable USB-C Mouse with Multimode Connection
| IN STOCK |
Logitech M100 Wired USB Optical Mouse Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse E90 Wireless USB Optical Vertical Left-Handed Mouse
| IN STOCK |
Logitech G203 Lightsync Gaming Mouse
| IN STOCK |
NGS Evo, Wireless Rechargeable Ergonomic Mouse, Moksha
| IN STOCK |
Kensington MC Mouse for Life Ambidextrous Wired Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse Grey
| IN STOCK |
Logitech B100 Optical Mouse White
| IN STOCK |
Adesso iMouse W4 Wired Optical Waterproof Anti-microbial Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 42000 DPI |
| MAX DPI | 42000 DPI |
| COLOUR | White |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 49 g |
| WEIGHT | 49 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 117 mm |
| DIMENSIONS | 117 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |