|
Expected to ship within 10 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
NGS Flameblue, Desktop USB Wired Optical Mouse, Blue
| IN STOCK |
Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
Kensington for Life Wireless Mouse
| IN STOCK |
NGS EVOSPOOK Wireless Rechargable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Gaming Mouse with 8 Programmable Buttons, 7 Colours LED
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, White
| IN STOCK |
Logitech B170 Mouse
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Full-Size Right Handed Optical USB Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech Wireless M185 RF Wireless Optical Mouse - Blue
| IN STOCK |
Logitech Marathon M705 Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech G G305 Lightspeed Right-hand RF Wireless + Bluetooth Optical Wireless Gaming Mouse
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Right Handed Wired Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Pink
| IN STOCK |
Logitech M171 Wireless Optical Mouse
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - Smog-RB
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 16000 DPI |
| COLOUR | Transparent |
| WEIGHT | 82 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Blue, Green, Red |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |