|
Expected to ship within 10 days of order Free shipping within Ireland! |
Kensington SlimBlade Ambidextrous Trackball Wired USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse E30 Wireless Optical Vertical Programmable Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse V10 Wireless Optical Vertical Mini Mouse
| IN STOCK |
Logitech M235 Wireless Mouse Red
| IN STOCK |
Logitech B110 Silent Wired Mouse - Black
| IN STOCK |
Targus USB Type-A Compact Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Mist USB Wired Optical Mouse, 3 buttons + Scroll Wheel - Black
| IN STOCK |
NGS Flamered, USB Wired Optical Mouse, Red
| IN STOCK |
Logitech Wireless M185 RF Wireless Optical Mouse - Blue
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse - Blue
| IN STOCK |
Logitech MX Vertical Advanced Ergonomic Wireless Bluetooth Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Flameblack, USB Wired Optical Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Evo Mix Wireless & Rechargeable Multimode Laser Mouse, USB-C, Adjustable DPI
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Ice, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Green
| IN STOCK |
Logitech M720 Triathlon Wireless Bluetooth Mouse - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 26000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 57 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 67 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |