|
Expected to ship within 6 days of order Free shipping within Ireland! |
NGS Evo, Wireless Rechargeable Ergonomic Mouse, Moksha
| IN STOCK |
Logitech M235 Wireless Mouse
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, White
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Purple
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit Scroll Wheel USB Trackball Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S80B Wireless Optical Fabric Mini Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - Smog-RB
| IN STOCK |
Logitech M185 Optical Mouse - Black, Grey
| IN STOCK |
NGS Flame-C, Wired Optical USB-C Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Pink
| IN STOCK |
Adesso HC-3003PS Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Red
| IN STOCK |
Adesso iMouse M300W Wireless Bluetooth Optical Mouse - White
| IN STOCK |
Logitech M170 Wireless USB Mouse - Grey
| IN STOCK |
Logitech M317 RF Wireless Optical Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 42000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 48 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 5 |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 126.1 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |