NGS Lush-RB, Wireless 2.4GHz + BT Rechargeable Multi-Device Silent Mouse with 6 Buttons and Adjustable DPI
| IN STOCK |
Adesso iMouse S200 Wireless Bluetooth Optical Mini Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Purple
| IN STOCK |
Adesso iMouse G25 Wireless Laser Mouse
| IN STOCK |
Logitech G402 Hyperion Fury USB Wired Mouse
| IN STOCK |
Logitech M310 Ambidextrous RF Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB Type-A 1000 DPI Mouse
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Optical Mouse Blue
| IN STOCK |
Kensington SlimBlade Ambidextrous Trackball Wired USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech G G703 Lightspeed RF Wireless Right-hand Gaming Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Right Hand USB Type C RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Blue
| IN STOCK |
Logitech B330 Silent Plus Wireless Optical Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse G2 Wired USB Optical Ergonomic Mouse - Black
| IN STOCK |
NEON Optical USB Mouse Dual-button with scroll-wheel Black/Green
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 32000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 55 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 5 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |