|
Expected to ship within 6 days of order Free shipping within Ireland! |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Red
| IN STOCK |
Logitech G G903 Lightspeed Ambidextrous RF Wireless Optical Gaming Mouse
| IN STOCK |
NGS Musk, Desktop Wired Mouse with 1200DPI Laser Sensor
| IN STOCK |
Logitech G G703 Lightspeed RF Wireless Right-hand Gaming Mouse
| IN STOCK |
NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Red
| IN STOCK |
NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Grey
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Lilac
| IN STOCK |
Kensington MC Mouse for Life Ambidextrous Wired Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid-Sized Right Handed Optical Wireless USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Orbit Optical Trackball USB Wired Mouse - Silver
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid Size Right Hand Wireless Mouse - Sapphire Blue
| IN STOCK |
Logitech M190 Full-Size Wireless Mouse - Grey
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse - Blue
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Optical Mouse Blue
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, White
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 42000 DPI |
| MAX DPI | 42000 DPI |
| COLOUR | White |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 65 g |
| WEIGHT | 65 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 121 mm |
| DIMENSIONS | 121 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |