|
Expected to ship within 10 days of order Free shipping within Ireland! |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Ben Nevis 120MM Processor Cooler - White
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket SP5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 5000 RPM |
| AIR FLOW | 77.7 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 43 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Copper, Aluminium |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 93 mm |
| WEIGHT | 922 g |
| COLOR | Black |