|
Expected to ship within 2 days of order Free shipping within Ireland! |
NGS Full HD 1920 x 1080 USB Webcam with built in Microphone
| IN STOCK |
Logitech C505e 1280 x 720 Pixels USB Webcam - Black
| IN STOCK |
Logitech C925e Full HD 1920 x 1080 Pixels 30FPS USB2.0 Clip Webcam - Black
| IN STOCK |
Logitech Brio Ultra HD Pro 4096 x 2160 Pixels USB3.2 Business Webcam - Black
| IN STOCK |
VisionTek VTWC30 1080p USB 2.0 Black Webcam
| IN STOCK |
Logitech C505 HD 1280 x 720 Pixel Webcam
| IN STOCK |
Logitech MeetUp 3840 x 2160 30FPS 4K Ultra HD Conference Webcam - Black
| IN STOCK |
Logitech C270 USB2.0 1280 x 720 Pixels Webcam - Black
| IN STOCK |
Logitech PTZ Pro 2 Full HD Conference Camera - Black, Grey
| IN STOCK |
AVerMedia Live Streamer Webcam 313
| IN STOCK |
Logitech C930e 1920 x 1080 Pixels USB Business Webcam - Black
| IN STOCK |
Logitech HD Pro C920 1920 x 1080 Pixels USB2.0 Webcam - Black
| IN STOCK |
Logitech C270 HD 1280 x 720 USB2.0 Webcam - Black
| IN STOCK |
Logitech BCC950 ConferenceCam Full HD Webcam
| IN STOCK |
Logitech Rally Webcam Wired Speaker - Black
| IN STOCK |
Specifications
Connectors
Physical Properties
Miscellaneous
Package Contents
Purchasing Information
| MAX RESOLUTION | 3840 x 2160 pixels |
| DIMENSIONS | 100.4 mm |
| WEIGHT | 440 g |
| FULL HD | 4K Ultra HD |
| MAXIMUM FRAME RATE | 30 fps |
| COLOR | Black |
| MOUNTING KIT | Yes |
| HANDHELD REMOTE CONTROL | Yes |
| CABLES INCLUDED | USB |