|
Expected to ship within 10 days of order Shipping within Ireland only € 4.99 -or spend €100.00 to get free shipping |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate X - CPU IHS Heatsink Removal Tool for Skylake X and Kaby Lake X CPUs
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 3000 RPM |
| ROTATION SPEED (RPM) | 3000 RPM |
| MAX NOISE LEVEL | 37.6 dB |
| MAX NOISE LEVEL | 37.6 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Copper |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Copper |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| TYPE | Air cooler |
| TYPE | Air cooler |
| WEIGHT | 350 g |
| WEIGHT | 350 g |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |