|
Expected to ship within 11 days of order Free shipping within Ireland! |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 4677 (Socket E) |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2500 RPM |
| AIR FLOW | 96.3 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 16.3 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Copper, Nickel |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| NUMBER OF FANS | 2 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 95 mm |
| WEIGHT | 769 g |
| COLOR | Aluminium, Beige, Brown |